Швеція підтримала ініціативу про запровадження миротворчої місії ООН на Донбасі та готова взяти у ній участь.

Швеція підтримала ініціативу про запровадження миротворчої місії ООН на Донбасі та готова взяти у ній участь.

Про це заявив президент Петро Порошенко під час зустрічі з міністром оборони Швеції.

«Швеція як непостійний член Радбезу ООН відіграє важливу роль у встановленні миру в Україні. Дякую за рішення і готовність взяти участь у цій операції, принести мир, реалізувавши безпековий пакент Мінських домовленостей, забезпечити виведення окупаційних військ», — сказав Порошенко.

Він також додав, що дав доручення створити всі умови, щоб шведські військові взяли участь у спільних тренуваннях в українському центрі в Яготині.

Раніше Фінляндія заявила, що готова відправити своїх миротворців на Донбас.

Президент Білорусі Александр Лукашенко заявив, що його країна готова відправити миротворців на Донбас, однак при домовленості між Порошенком та Путіним.

Президент Порошенко заявив — Україна готова до переговорів про впровадження миротворчої місії ООН на Донбасі. Втім, для цього, за його словами, треба лише «дотиснути Росію».

У звіті експерта ООН йшлося, що організація має розглянути залучення 20 тисяч миротворців з країн, які не є членами НАТО та ще 4 тисячі поліцейських, які б допомогли врегулювати конфлікт на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ексклюзивне інтерв'ю Громадського з Куртом Волкером: «Щоб миротворці ООН зайшли на Донбас, Росія повинна вивести свої сили»

Поділитись: