Життя

Сім'я правозахисника Тітієва виїхала із Чечні після його арешту — адвокат

14 січня, 2018 17:21
Життя/Сім'я правозахисника Тітієва виїхала із Чечні після його арешту — адвокат
Зберегти
Вигляд
Деякі члени сім'ї правозахисника Оюба Тітієва, якого звинувачують у незаконному зберіганні наркотиків, виїхали з території Чечні.

Деякі члени сім'ї правозахисника Оюба Тітієва, якого звинувачують у незаконному зберіганні наркотиків, виїхали з території Чечні.

Про це повідомив виданню «Новая газета» адвокат Тітієва Петро Заїкін.

За його словами, з Чечні поїхали рідні правозахисника, яким загрожувала небезпека.

«Загроз на їхню адресу було багато, вони бояться залишатися в Чечні. Їм загрожує кримінальна відповідальність. Під час суду Оюб розповів, що одна з загроз була на адресу його сина», — повідомив захисник.

Від сина Тітієва вимагали зізнатися у незаконному обігу наркотиків, інакше обіцяли порушити проти нього справу за статтею 208 УК РФ.

Заїкін зазначив, що про сам від'їзд дізнався від одного з співробітника Курчалоєвського відділу МВС по Чечні, де раніше тримали Тітіева.

«Про це я дізнався від співробітника Курчалоєвського відділу — він не побажав представитися... Потім ця інформація стала надходити мені від інших джерел. Я дізнався, що співробітники РВВС приїхали, на обшук, не змогли виявити родичів і висловлювали невдоволення цим», — повідомив адвокат.

Водночас речник глави Чечні Рамзана Кадирова Альва Карімов повідомив «Інтерфаксу», що на Тітіева ніхто не чинить тиску, від нього не вимагають свідчень, а його родині ніхто не загрожує.

Нагадаємо, 9 січня у Чечні затримали керівника місцевого відділення правозахисного центру «Меморіал» Оюба Тітієва. Проти нього порушили справу за ст. 228 КК РФ (незаконне зберігання наркотиків).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа чеченського правозахисника: помста за розслідування масової страти

Пов`язані новини