Життя

Сингл This Is America репера Childish Gambino очолив рейтинг ста кращих пісень 2018 року за версією The Guardian

The Guardian
Життя/Сингл This Is America репера Childish Gambino очолив рейтинг ста кращих пісень 2018 року за версією The Guardian
Зберегти
Вигляд
Пісня This Is America американського репера Дональда Гловера, більш відомого за псевдонімом Childish Gambino, очолила рейтинг ста кращих пісень 2018 року за версією британського видання The Guardian.

Рейтинг найпопулярніших композицій видання сформувала на основі опитування 50 музичних експертів, які з ним співпрацюють.

Сингл This Is America, який колихнув музичний світ у травні 2018 року, розповідає про проблеми темношкірих, насильства, жорстокості поліції. Він одразу посів першу сходинку щотижневого списку з сотні найпопулярніших хітів у США — Billboard Hot 100, який публікує журнал Billboard.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Це Америка»: як один відеокліп збурив Сполучені Штати

На другому місці рейтингу опинилася шестикратна номінантка на премію Grammy, поп-, фанк- і соулспівачка Жанель Моне з піснею Make Me Feel.

Третю сходинку посіла американська поп-виконавиця Аріана Гранде з композицією No Tears Left to Cry. Це перший сингл, який Гранде випустила після теракту в Манчестері, який стався після її концерту в травні 2017 року. Тоді загинуло 22 людини.

Композиція шведської поп-співачки Робін (Робін Міріам Карлссон) під назвою Honey посіла четверту сходинку. На п’ятому місці — композиція французької виконавиці в стилі інді-поп Christine and the Queens під назвою Girlfriend.

Більше про:
# репер
# рейтинг
Пов`язані новини