Голова Національної агенції з питань державної служби Олександр Стародубцев зазначив, що генпродюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич сильна кандидатка, яка заслуговує стати очільницею Держкіно.

Про це він сказав в ефірі програми «Нині вже» на hromadske.

«Мені особисто було зле після цього конкурсу. Об’єктивно сильна кандидатка. Я ставив нормальні оцінки, тому що з моєї точки зору кандидатка заслуговує на цю позицію і вона була б чудовою очільницею Держкіно», — зазначи Стародубцев.

Він пояснив, що загалом у комісії 7 членів, у день фінальної співбесіди було 4. Кожен з них мав поставити 0, 1 чи 2 бали за різні компетенції. За словами Стародубцева, по одній компетенції у Сінькевич вийшло 0,5 бала, через що вона не пройшла конкурс.

«Для мене це недосконалість процедури конкурсу. Ми його вже спрощуємо. Єдине рішення, яке я бачу, — переоголосити конкурс. Він буде проходити за спрощеною процедурою. Конкурс переоголошує не Нацагенція, а Кабмін. Сподіваюся, що Кабмін якомога швидше це зробить», — сказав глава Нацагенції. 

Стародубцев також сподівається, що всі незадоволені попереднім конкурсом кандидати подадуться на посаду знов.

Раніше повідомлялося, що Юлія Сінькевич не пройшла співбесіду в Нацагентстві з питань державної служби. Вона була єдиною кандидаткою, яка пройшла кілька етапів конкурсного відбору на посаду голови Держкіно.

Юлія Сінькевич з 2013 року є генеральною продюсеркою Одеського міжнародного кінофестивалю, членкинею наглядової ради та співзасновницею Української кіноакадемії, членкинею Європейської кіноакадемії, Національної спілки кінематографістів України та Українського оскарівського комітету. Навчалася на юридичному факультеті Могилянки, в консерваторіях Києва та Сан-Франциско.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile