Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник на панельній дискусії, присвяченій створенню Антикорупційного суду, Київ, 15 травня 2019 рокуго суду
Фото:

Вікторія Рощина/Громадське

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник назвав абсурдними позови народного депутата Борислава Розенблата проти нього та президента Петра Порошенка щодо відсутності повноважень у останнього призначати директора НАБУ.

Про це Ситник заявив журналістам після панельної дискусії, присвяченої створенню Антикорупційного суду, передає кореспондентка Громадського.

«Після того, як з народного депутат Розенблата було знято недоторканність, він дуже багато направив позивних заяв в суд деякі з них розглянуті, деякі ні. Деякі дуже і дуже абсурдні. Тому що якщо вивчити законодавство, яке регламентує порядок призначення директора НАБУ — то це конкурсний відбір. І указ президента про призначення директора НАБУ може бути скасовано виключно з підстав, зазначених в законі. Тому цей позов більше з таким політичним підтекстом», — сказав він.

Напередодні Борислав Розенблат звернувся до Окружного адмінсуду Києва із позовом, в якому просить встановити відсутність у президента України Петра Порошенка повноважень щодо призначення директора НАБУ Артема Ситника.

Раніше Спеціалізована антикорупційна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження через нібито декларування недостовірної інформації директором НАБУ Ситником.

Поділитись: