Комік Луї Сі Кей на церемонії вручення премії «Еммі» в Лос-Анджелесі, 23 вересня 2012 року
Фото:

EPA/PAUL BUCK

В Україні вперше виступить американський стендап-комік та актор Луї Сі Кей, який раніше потрапив у скандал із сексуальними домаганнями. Концерт запланований у Києві в «Палаці Україна» на 15 травня.

Як повідомляють в концертній агенції, квитки на подію коштують від 500 до 1500 гривень. При цьому купити їх, станом на 4 січня, вже практично не можливо — залишилося лише кілька місць. Також за додаткові 50 гривень організатори обіцяють відвідувачам гарнітуру з синхронним перекладом (на українську або російську мови). Комік виступатиме англійською мовою.

Луї Сі Кей — відомий американський стендап-комік, актор, режисер, продюсер та сценарист. Він є володарем 6 премій «Еммі» за свої сценарії, випустив понад вісім альбомів повнометражних документально-комедійних концертних фільмів.

У 2017 році у США п’ятеро жінок звинуватили Луї Сі Кея в сексуальних домаганнях. Згодом комік вибачився та визнав правдивість цих звинувачень.

«Моя влада над цими жінками полягала у тому, що вони захоплювалися мною. І я користувався цим безвідповідально», — заявляв тоді Луї Сі Кей.

Поділитись: