Американському кінопродюсеру Харві Вайнштейну 6 січня висунули нові звинувачення у сексуальних домаганнях у Лос-Анджелесі.

Про це заявила прокурорка округу Лос-Анджелес Джекі Лейсі, передає AP.

Вайнштейна звинуватили у зґвалтуванні одної жінки і сексуальному насильстві над іншою. Правоохоронці зазначають, ці два окремі випадки сталися протягом двох днів у 2013 році.

«Ми вважаємо, що докази продемонструють, що обвинувачений використовував свою владу і вплив, аби домогтися своїх жертв, а потім здійснити насильство над ними», — заявила прокурорка. 

Вона подякувала жертвам за те, що вони погодились розказати про злочин.

За версією слідства, Вайнштейн, ймовірно, зґвалтував жінку в готельному номері 18 лютого 2013 року після того, як прорвався до неї в кімнату. Наступної ночі він ніби то зґвалтував іншу жінку у номері готелю Беверлі-Хілс.

Як повідомили в прокуратурі, кінопродюсеру загрожує до 28 років в’язниці.

Раніше Харві Вайнштейну вже пред'явили чотири звинувачення у злочинах сексуального характеру.

Публічно його звинуватили у сексуальних домаганнях і насильстві щодо понад 80 жінок, зокрема Анджеліни Джолі й Ешлі Джадд.

Однак офіційні звинувачення проти нього раніше подали тільки кілька жінок: одна стверджує, що він зґвалтував її у 2013 році, друга — що він змусив її до орального сексу у 2006 році.

Також, за даними американських ЗМІ, у звинуваченнях фігурують свідчення акторки Аннабелли Шиорра, відомої за роллю у телесеріалі «Клан Сопрано». У жовтні 2017 року, коли вона долучилася до руху #MeToo, акторка розповіла журналу New Yorker, що Вайнштейн зґвалтував її у неї вдома на Манхеттені в 1993 році.

Зі свого боку Вайнштейн наполягає, що всі його сексуальні зв’язки були з обопільної згоди.

Поділитись: