Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що не писав жодних заяв щодо своєї відставки з посади.

Про це він сказав на брифінгу після засідання уряду.

«Скільки я себе пам'ятаю — мене звільняють, тому я звик до таких питань. Жодних заяв я не писав, з президентом відповідних тем не обговорював», — зазначив Гончарук.

Він додав, що з колишнім віцепрем'єром та бізнесменом Сергієм Тігіпком зустрічався. Раніше зустріч з Тігіпком підтвердив і президент Володимир Зеленський.

За останній місяць я подивився близько 20 осіб. Нам потрібно підсилення радниками, можливо на посаду в уряді, людьми, які добре розуміють, що таке промисловість», — сказав прем'єр.

За словами Гончарука, наразі уряд працює у штатному режимі.

25 лютого видання KyivPost з посиланням на три джерела в українському уряді повідомило, що президент Володимир Зеленський розглядає Сергія Тігіпка претендентом на пост прем'єр-міністра.

Тігіпко був два роки віцепрем'єр-міністром при прем'єр-міністрах Павлі Лазаренку в 1997 році та Валерію Пустовойтенку. У 1999-2000 роках він був міністром економіки в уряді тодішнього прем'єр-міністра Віктора Ющенка. Сам Тігіпко балотувався в президенти у 2010 році. Тоді він посів третє місце.

Він об'єднав зусилля з «Партією регіонів» президента Віктора Януковича на парламентських виборах 2012 року та посів посаду віцепрем'єр-міністра при прем'єрі Миколі Азарові.

Також Тігіпко є власником групи «ТАС», до якої входить ПАТ «Універсал Банк».

Наразі прем'єр-міністром є Олексій Гончарук. Його призначили 29 серпня 2019 року.

Поділитись: