УКРАЇНА

Скільки втрачають українці через відсутність ринку землі та як уряд розвиватиме малий та середній бізнес?

18 травня, 2018 19:18
УКРАЇНА/Скільки втрачають українці через відсутність ринку землі та як уряд розвиватиме малий та середній бізнес?
Зберегти
Вигляд
У програмі «Реформа» о 21:00 говоримо з експертом Світового банку Денисом Нізаловим про те, чому земля може бути товаром, хто та чому зацікавлений в збереженні мораторію? І скільки втрачають українці та державний бюджет через відсутність ринку землі?

Директорка Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен заявила, що ціна на українську землю у випадку скасування мораторію може зрости до 3,5 тисяч доларів за один гектар. Кілька днів потому Світовий банк дав більш детальні розрахунки — про мільярдні втрати власників землі через занижену вартість оренди, про втрати фермерів на переоформленні земельних паїв. У програмі «Реформа» о 21:00 говоримо з експертом Світового банку Денисом Нізаловим про те, чому земля може бути товаром, хто та чому зацікавлений в збереженні мораторію? І скільки втрачають українці та державний бюджет через відсутність ринку землі?

Також в ефірі: 

  • 10 травня Кабінет міністрів України ухвалив план заходів щодо реалізації розробленої Міністерством економічного розвитку та торгівлі Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року.
  • Зацікавлена аудиторія — майже 2 мільйони малих та середніх підприємств, що дають більше половини валового продукту країни. Про те як уряд збирається розвивати малий та середній бізнес і коли очікувати перших кроків, що спростять життя підприємцям дивіться в інтерв’ю із першим заступником міністра економіки Максимом Нефьодовим.

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться: «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини