Слідчим досі не вдалося встановити причину зникнення у 2014 році літака рейсу малайзійських авіаліній MH370, який прямував із Куала-Лумпура до Пекіна.

Слідчим досі не вдалося встановити причину зникнення у 2014 році літака рейсу малайзійських авіаліній MH370, який прямував із Куала-Лумпура до Пекіна.

Про це йдеться у звіті, оприлюдненому 30 липня. Звіт містить 1500 сторінок перебігу розслідування, передає The Guardian.

Команда з 19 слідчих, серед яких міжнародні експерти, повторила твердження Малайзії, що Боїнг-777 був навмисно відхилений від курсу і пролетів ще понад сім годин після переривання зв’язку з ним.

Водночас автори звіту заявляють, що причина зникнення досі не може бути визначена і «можливість втручання третьої сторони не можна відкидати».

На питання про те, чи можна буде коли-небудь дізнатися, що сталося з літаком, голова слідчої групи Кок Су Чон заявив, що це можливо лише у випадку виявлення уламків літака.

Родичі пасажирів зниклого літака висловили невдоволення результатами розслідування.

Як повідомлялося, влада Малайзії 30 липня оприлюднила деталі розслідування щодо зникнення літака рейсу MH370, який летів із Куала-Лумпура до Пекіна 8 березня 2014 року.

Слідів літака не знайшли під час масштабних пошуків, які проводилися на площі 120 тисяч квадратних кілометрів в Індійському океані.

Лише у 2015 році фрагмент крила авіалайнера, знайшли на березі французького острова Реюньйон в Індійському океані.

Малайзія, Китай і Австралія зупинили пошуки літака у січні 2017 року після 1046 днів операції.

Новий уряд Малайзії оголосив, що фінальний звіт команди у складі 19 слідчих, серед яких і міжнародні експерти, оприлюднять без цензури.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile