Війна

Слідком РФ заявив про викрадення українськими військовими росіян для обміну

Війна/Слідком РФ заявив про викрадення українськими військовими росіян для обміну
Зберегти
Вигляд

Слідчий комітет Росії завив про те що, українські військові викрадали громадян РФ для подальшого обміну на полонених бойовиками «ДНР» та «ЛНР» українців, та порушив відповідну кримінальну справу.

Про це повідомила прес-служба Слідкому РФ.

«З квітня 2014 року невстановлені особи з числа вищого керівництва силових структур України, використовуючи свої владні та розпорядчі повноваження, створили організоване злочинне співтовариство з метою скоєння особливо тяжких злочинів — викрадення і подальшої торгівлі людьми для отримання іншої матеріальної вигоди», — заявили в СК Росії.  

Керівники «злочинного співтовариства», за даними СК, втягнули в нього «підлеглих співробітників з регіональних управлінь силових структур».

«Злочинна організація характеризувалася ретельним плануванням злочинів, постійністю форм і методів злочинної діяльності, чіткою ієрархічною структурою, а також згуртованістю», — йдеться у повідомленні.

«Об'єктами злочинних посягань стали громадяни Російської Федерації. При цьому загальний принцип здійснення злочинів полягав в їх незаконному кримінальному переслідуванні і умовному засудженні, а потім викраденні і незаконному утриманні з метою обміну на українських військовослужбовців, що потрапили в полон до представників самопроголошених Донецької і Луганської народних республік», — додали в Слідкомі.

Кримінальну справу, повідомляється на сайті СК, порушено за статтями 210, 126 і 127.1 Кримінального кодексу РФ (організація злочинного співтовариства, викрадення людини, торгівля людьми). 

Раніше Слідчий комітет РФ звинуватив «Правий сектор» в підготовці злочинів проти Росії. 

Пов`язані новини