Слідчий комітет Росії провів обшуки в помешканні кількох громадян республік Середньої Азії, які виходили на контакт з підозрюваним у скоєнні теракту в метро Санкт-Петербурга.

Слідчий комітет Росії обшукав і затримав кількох громадян республік Середньої Азії, які виходили на контакт з підозрюваним у скоєнні теракту в метро Санкт-Петербурга. Про це повідомляє прес-служба органу.

«Відпрацьовуються зв’язки і коло знайомих Акбаржона Джалілова, який привів у дію вибуховий пристрій у вагоні метро 3 квітня. Встановлені кілька громадян середньоазійських республік, які контактували з Джаліловим. В ході обшуків у квартирі, де проживали ці особи, виявлені предмети, що мають значення для розслідування», — йдеться у повідомленні СКР.

Як повідомляє «Интерфакс», за інформацією від правоохоронних органів осіб було троє, наразі вони затримані. Мешканці будинку (Товариський проспект, 22) підтвердили затримання.

За їх словами, вночі силовики проводили спецоперацію, за результатами якої трьох мешканців однієї з квартир вивели в наручниках.

За інформацією від правоохоронних органів, у їх помешканні знайшли елементи вибухового пристрою, аналогічного бомбі, що вибухнула в метро 3 квітня.

Нагадаємо, 3 квітня в Санкт-Петербурзі стався вибух у метро між станціями «Сінна площа» і «Технологічний інститут». На станції «Площа Повстання» виявили бомбу, замасковану під вогнегасник. Її потужність оцінили в кілограм тротилу. Слідчий комітет Росії відкрив провадження за статтею «теракт». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Теракт у метро Петербурга в день візиту Путіна: що відомо. 

Саме в цей час у Петербурзі відбувалася зустріч президента Росії Володимира Путіна з білоруським лідером Олександром Лукашенком. Попри теракт, Путін не перервав зустріч.

За останніми даними, внаслідок теракту загинули 14 осіб, 48 дістали поранень. МНС Росії опубліковано список постраждалих у теракті в метро Петербурга.

Пізніше у Петербурзі затримали ймовірних спільників терористів.

Слідство ідентифікувало особистості всіх 13 загиблих і підтвердило особу ймовірного терориста Акбаржона Джалілова.

Слідство розглядає версію того, що підозрюваного у скоєнні вибуху використали як смертника без його відома.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile