Новим Уповноваженим президента з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України став колишній високопосадовець спецслужби Роман Семенченко, дружина якого володіє значними статками, зокрема, 9 земельними ділянками, будинком і двома квартирами в Києві.

Про це ідеться у блозі журналістки проекту розслідувань «Слідство.Інфо» Євгенії Моторевської. 

Семенченко звільнився із СБУ за часів Порошенка. Усе життя він працював на держслужбі.

«А от його дружина — успішна бізнесвумен. Тож, майже все майно записане неї. А мова іде про 9 земельних ділянок, маєток під містом Дніпро, а також 2 квартири в Києві», — зазначила Моторевська.

Одна з цих квартир — 7-кімнатні апартаменти майже на 500 квадратних метрів. Також сім’я володіє 2 авто на 400 тисяч доларів та кількома водними транспортними засобами.

За даними «Слідство.Інфо», дружина Семенченка веде спільний бізнес з дніпропетровським бізнесменом Михайлом Кошляком. Він, своєю чергою, був близьким до Геннадія Корбана.

«З Кошляком пов’язана не лише дружина новопризначеного наглядача за СБУ, але й сам Роман Семенченко. Донедавна він працював в компанії, співвласником якої є дніпровський бізнесмен», — зазначила журналістка.

Семенченко відмовився коментувати телефоном, який саме бізнес в його дружини і що приносить значні доходи, а також відносини з Кошляком.

Михайло Кошляк був помічником Бориса Філатова, коли той був народним депутатом. Також Кошляк є президентом Федерації дзюдо Дніпропетровської області і раніше очолював охоронну структуру «Леон». За даними LB.ua, Кошляк був керівником силового блоку групи «Приват», йому також приписують причетність до дніпропетровського злочинного угруповання «Наріка».

Поділитись: