Сьогодні, 23 березня, перший день, коли через карантин громадський транспорт Києва перевозить людей лише за спеціальними перепустками.

Серед професій, які можуть їх отримати, – медичні працівники, рятувальники, правоохоронці, фахівці сфери ЖКГ, люди, які працюють в продуктових магазинах та аптеках, а також співробітники стратегічних підприємств.

Колян Пастико поїхав на одну із зупинок у Дарницькому районі аби подивитися чи діють ці норми. У декого із тих, хто чекає на автобус, перепустки є, але лише в електронному вигляді. Вихідними люди не встигли забрати їх із місцевих адміністрацій.

Одна із жінок принесла із собою диплом медика і паспорт, перепустку мала лише у телефоні. Проте до автобуса її не пускали. Зі сльозами на очах вона показує всі документи: «Як я могла забрати ту перепустку, якщо її лише вчора зробили? Мені треба їхати у Голосіївську адміністрацію, як я можу це зробити, якщо не пускають? У мене є диплом, що я лікарка. Я йшла сюди пішки пів години, чого я не маю права їхати?».

Сльози збивають з пантелику водія та поліцію, вони дозволяють зайти у транспорт тим, у кого перепустки є хоча б в телефоні.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile