Президентська партія «Слуга народу» має 3-4 кандидатури на посаду прем’єр-міністра, лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко серед них немає.

Про це заявив четвертий номер у списку «Слуги народу» Давид Арахамія (Браун).

«Щодо прем’єра — він повинен точно бути не політичним, а технократичним, вже про це сказав президент. Повинна бути людина професійна, яка має авторитет серед західних партнерів», — сказав він.

За словами Арахамії, «Слуга народу» не розглядає на посаду прем’єра кандидатури Тимошенко та Ігоря Палиці — екс-очільника Одеської облдержадміністрації, соратника олігарха Ігоря Коломойського.

Один з журналістів запропонував низку кандидатур: секретар РНБО Олександр Данилюк, голова правління НАК Нафтогаз Андрій Коболєв і директор з розвитку бізнесу Нафтогазу Юрій Вітренко. На це Арахамія відповів: «Щось типу таких людей, професійні люди, які вільно володіють англійською, які знають, як працює держава, але не були в якихось партіях, міжсобойчиках».

На запитання, чи залишиться Арсен Аваков міністром внутрішніх справ, Арахамія відповів, що він сподівається, що ні, «хоча він багато на виборчому процесі допомагав, і всі визнали, що це були найкращі вибори».

Раніше голова «Слуги народу» Дмитро Разумков заявив, що допускає своє прем’єрство, але «зараз таких розмов немає».

Нагадаємо, 21 липня 2019-го українці обирають новий склад парламенту 9-го скликання. Чергові вибори, згідно із законодавством мали відбутись 27 жовтня цього року, але новообраний президент Володимир Зеленський розпустив парламент одразу після інавгурації. Привід — відсутність коаліції та довіри до парламенту.

все про вибори в Раду читайте тут

Поділитись: