Високий суд Лондона планує перейти до слухань у справі за позовом ПриватБанку проти колишніх власників у 2021 році.

Про це повідомили у прес-службі ПриватБанку у коментарі «НВ Бізнес».

Наразі остаточних дат розгляду справи немає: відповідачі за позовом ПриватБанку, який вимагає повернути виведені колишніми власниками кошти, планують надавати свої відгуки на позов на початку січня 2020 року.

«Інші дати щодо наступних етапів перебігу справи в Лондонському суді наразі не встановлені. У наступні кілька місяців відбудеться процесуальне слухання, під час якого суд дасть вказівки щодо подальшого судового розгляду, але конкретні дати для цього ще не встановлені. Слухання по суті справи, швидше за все, відбудеться в 2021 році», — повідомили у ПриватБанку.

15 жовтня Апеляційний суд Англії та Уельсу став на бік ПриватБанку та продовжив всесвітній арешт на активи Коломойського та Боголюбова, накладений у зв'язку з підозрою, що колишні власники ПриватБанку могли вивести з нього 1,9 мільярда доларів.

Зазначимо, що мова йде про позов ПриватБанку до Високого суду Англії від 2017 року. Цим позовом банк доводив у суді, що його колишні власники Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов вивели близько 5,5 мільярда доларів з установи напередодні націоналізації. Суд застосував проти олігархів обмежувальний захід у вигляді всесвітнього арешту на їхні активи.

Згодом Коломойський та Боголюбов подали апеляцію на це рішення суду, у якій довели, що справа ПриватБанку не у юрисдикції цього суду, а відтак, суд не може накладати арешт на активи олігархів. Банк це рішення оскаржив.

Розгляд самої апеляції тривав 22-26 липня 2019 року. Тоді повідомлялось, що остаточне рішення очікується не раніше жовтня.

Борг Коломойського та Боголюбова, за який судиться ПриватБанк у Лондоні, щодня зростає на 500 тисяч доларів.

Поділитись: