Національна поліція перекваліфікувала справу про смерть колишнього керівника «Інтеру» Сергія Старицького в будинку колишнього міністра закордонних справ на Київщині з самогубства на умисне вбивство.

Про це повідомила пресслужба Нацполіції.

«На цей час правоохоронці отримали дані, які дають підстави припускати, що чоловік міг не сам покінчити із життям. А відтак за погодженням із прокуратурою кримінальне провадження перекваліфіковано із самогубства на умисне вбивство», — зазначили у відомстві.

Попередньо встановили, що у будинку перебували троє людей: подружжя і їхній гість: «Усі троє вживали алкогольні напої. Зі слів жінки, вона перебувала в іншій кімнаті, коли гість вистрілив собі в голову з пістолета господаря».

Там також зазначили, що для встановлення всіх обставин події проводять першочергові слідчі дії, зокрема призначили низку експертиз: судово-медичну, комплексну молекулярно-генетичну, дактилоскопічну, балістичну та хімічну. 

Напередодні у поліції Київщини повідомили, що у селі Чайки Києво-Святошинського району у будинку покінчив життя самогубством чоловік, який приїхав у гості зі столиці.

За інформацією видання ZN.UA з посиланням на джерело в поліції, від вогнепального поранення на Київщині помер підприємець Сергій Старицький. Його тіло знайшли в будинку колишнього міністра закордонних справ України Леоніда Кожари.

Як повідомляло «Детектор медіа», Старицький був колишнім керівником телеканалу «Інтер», гендиректором телекомпанії «Тоніс» та одним з власників рекламного холдингу Atlantic group.

Поділитись: