Під час допиту у суді Харкова, де розглядається справа про смертельну ДТП у Харкові, експерт-автотехнік заявив, що правила порушили обидва підозрюваних у скоєнні ДТП — Олена Зайцева на Lexus і Геннадій Дронов на Volkswagen.

Під час допиту у суді Харкова, де розглядається справа про смертельну ДТП у Харкові, експерт-автотехнік заявив, що правила порушили обидва підозрюваних у скоєнні ДТП — Олена Зайцева на Lexus і Геннадій Дронов на Volkswagen.

Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на суд.

Зазначається, у залі засідання перебували підозрювані Зайцева і Дронов із своїми адвокатами.

До суду прибули три експерти Харківського НДІ судових експертиз ім. Бокаріуса, які надали результати експертиз, зокрема, 4 дисків відеозапису, зробленого в момент ДТП.

Спеціаліст з автотехнічної експертизи підтвердив, що дії обох фігурантів перебувають у причинно-наслідковому зв'язку щодо моменту небезпеки, тобто, неминучого зіткнення.

«Дронов рушив з місця на жовте світло, тим самим відкинув Lexus, який мчав повз на червоне світло на великій швидкості, на натовп людей на переході», — пояснив експерт.

Водночас суд ухвалив рішення перенести засідання, оскільки допит експерта-автотехніка затягнувся через безліч перехресних запитань адвокатів.

Допит інших експертів, стало відомо, відбудеться на засіданні суду 24 липня, о 14:00.

Раніше свідок заявив на суді, що у момент ДТП у Харкові Зайцева рухалась із швидкістю понад 100 км/год.

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року в центрі Харкова на вулиці Сумській сталася масштабна ДТП, унаслідок якої загинули шестеро та постраждали п’ятеро людей.

Головною підозрюваною у скоєні ДТП поліція назвала 20-річну Олену Зайцеву, суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 днів без права внесення застави.  Суд також узяв під варту другого учасника ДТП Геннадія Дронова. За даними слідчих, він рухався на жовтий сигнал світлофора.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Чорна середа»: про причини смертельної аварії в Харкові.

Олена Зайцева заявила, що  визнає провину у ДТП і готова понести покарання. 13 грудня суд у Харкові ухвалив рішення продовжити ще на 2 місяці запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для  Зайцевої.

31 січня стало відомо, що поліція завершила досудове розслідуваннякримінального провадження про ДТП у Харкові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про трагічне ДТП у центрі Харкова.

Поділитись: