Суд Харкова, в якому розглядається справа про смертельне ДТП на Сумській вулиці 18 жовтня 2017 року, залишив під вартою обох обвинувачених — Олену Зайцеву та Генадія Дронова.

Суд Харкова, в якому розглядається справа про смертельне ДТП на Сумській вулиці 18 жовтня 2017 року, залишив під вартою обох обвинувачених — Олену Зайцеву та Генадія Дронова.

Про це повідомляє «Медіапорт».

Суд задовольнив клопотання прокуратури та залишив обох фігурантів справи під вартою на два місяці.

Захист Дронова, як і під час попередніх засідань, просив змінити йому запобіжний захист на домашній арешт.

«У мене мама вдома 82 роки. Не має кому за нею доглядати, сусіди доглядають. Мені важко про це говорити, але мене ніхто не чує, нажаль», — сказав сам обвинувачений.

Крім того, вперше за час розгляду цієї справи захист Зайцевої назвав клопотання прокуратури продовжити її тримання під вартою незаконним та необґрунтованим.

Адвокатка Юлія Козирь заявила, що сторона обвинувачення не довела наявність ризику впливу Зайцевої на свідків, потерпілих чи експертів.

«Я також хочу підтвердити та підкреслити те, що єдиний той факт, що в санкції статті, яка інкримінується Зайцевій, передбачено тяжке покарання, не може бути підставою для застосування найбільш суворого запобіжного заходу», — наголосила вона.

Проте суд не задовільнив вимоги адвокатів та залишив обох обвинувачених під вартою.

19 липня під час розгляду справи експерт-автотехнік заявив, що правила порушили обидва підозрюваних у скоєнні ДТП — Олена Зайцева на Lexus і Геннадій Дронов на Volkswagen.

Раніше свідок заявив на суді, що у момент ДТП у Харкові Зайцева рухалась із швидкістю понад 100 км/год.

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року в центрі Харкова на вулиці Сумській сталася масштабна ДТП, унаслідок якої загинули шестеро та постраждали п’ятеро людей.

Головною підозрюваною у скоєні ДТП поліція назвала 20-річну Олену Зайцеву, суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 днів без права внесення застави.  Суд також узяв під варту другого учасника ДТП Геннадія Дронова. За даними слідчих, він рухався на жовтий сигнал світлофора.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Чорна середа»: про причини смертельної аварії в Харкові.

Олена Зайцева заявила, що  визнає провину у ДТП і готова понести покарання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про трагічне ДТП у центрі Харкова.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile