Смертник був пов’язаний з «Аль-Каїдою» — NBC про теракт у Манчестері

24 травня, 2017 09:25
default/Смертник був пов’язаний з «Аль-Каїдою» — NBC про теракт у Манчестері
Зберегти
Вигляд
Смертник Салман Абеді, який зчинив теракт у Манчестері, був пов’язаний з терористичною організацією «Аль-Каїда» і отримав підготовку закордоном

Смертник Салман Абеді, який здійснив теракт у Манчестері, був пов’язаний з терористичною організацією «Аль-Каїда» і отримав підготовку закордоном.

Про це повідомив чиновник американської розвідки, передає NBC News.

Розвідник зазначив, що Абеді, чия родина лівійського походження, був ідентифікований банківською карткою, знайденою в його кишені на місці вибуху. Ідентифікація була підтверджена за допомогою технології розпізнавання особи.

Члени родини Салмана Абеді навіть донесли на нього раніше, кажучи, що він був небезпечний.

Чиновник наголосив, що одночасно з «чіткими зв’язками з Аль-Каїдою», Абеді міг також бути причетний і до інших терористичних груп.

«Бомба була велика і складна, з використанням матеріалів, які важко отримати у Британії. Допустити, що він діяв самостійно, практично неможливо», — сказав співрозмовник NBC.

Нагадаємо, 22 людини загинули і 59 дістали поранення в результаті вибуху в залі Manchester Arena, що стався після концерту американської співачки. В Manchester Arena уточнили, що вибух стався поблизу стадіону.

Поліція визначила, що вибух здійснив смертник. Поліція Британії підтвердила його особу.

Пізніше відповідальність за теракт взяла на себе «Ісламська держава».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини