Телеведуча Ксенія Собчак, яка заявила про бажання балотуватися на пост президента Росії, зазначила, що анексію Криму не визнала жодна світова держава і навіть «Сбербанк Росії».

Телеведуча Ксенія Собчак, яка заявила про бажання балотуватися на пост президента Росії, зазначила, що анексію Криму не визнала жодна світова держава і навіть «Сбербанк Росії».

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Взагалі-то світовій спільноті невідомо (про те, що Крим і Севастополь є частиною РФ). Ось буквально нікому. Входження Криму до Росії не визнала буквально жодна світова держава, навіть Білорусь. Та що там світова держава: навіть Сбербанк Росії не визнає Крим частиною Росії», — наголосила телеведуча.

«Чи ви бачите в Євпаторії, Ялті, Керчі або Сімферополі хоч одне його відділення? На відміну від Наталії (Поклонської) я народилася і все життя прожила в Росії. Мій батько був одним з тих людей, хто писав її Конституцію. І мені справді неприємно, що ми як країна не тримаємо слово, дане нашому головному сусідові. Я вчилася в МДІМВ (МГИМО), давно, щоправда, мене тоді вчили, що міжнародні договори потрібно поважати і при цьому все можна обговорювати», — зазначила Собчак.

«Але мабуть у євпаторійській філії харківського юридичного інституту і в Державній думі є речі, які не обговорюються: Крим наш, Цар одружився незайманим, Путін — навічно. Але з іншого боку — добре, що Наталя (Поклонська) хоча б більше не прокурор. Все-таки від депутатів шкоди менше, ніж від прокурорів», — додала вона.

Раніше, депутатка Держдуми від «Єдиної Росії» Наталія Поклонська назвала слова телеведучої Собчак про те, що Крим є українською територією, «неповагою до людей і власної батьківщини».

Також в інтерв'ю Юрію Дудю Собчак зазначила, що помічник президента Росії Владислав Сурков відповідальний за ситуацію в Україні і «на його руках кров». 

Проти Поклонської в Україні розслідується кримінальна справа за статтею «держзрада». Водночас, Поклонська досі має українське громадянство.

18 жовтня Ксенія Собчак оголосила про участь у виборах президента Росії

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що означає висунення Ксенії Собчак у президенти Росії

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: