Ексвокаліст Kasabian
Фото:

VALENTIN FLAURAUD

Британська рок-група Kasabian 6 липня оголосила, що її покинув вокаліст Том Мейган, який був у гурті з заснування у 1997 році.

Про це група повідомила у Twitter.

«Том досить довго боровся з особистими проблемами, які серйозно впливали на його поведінку, і тепер хоче направити всі свої сили на відновлення нормального життя», — йшлося у повідомленні.

Наступного дня, 7 липня, суд міста Лестер визнав Мейгана винним у нападі на його колишню наречену Вікі Ейджер. Так, інцидент стався 9 квітня. Побиття Мейганом дівчини потрапило на камери відеоспостереження. Того дня поліцію викликала дитина, який спостерігала за ситуацією. Крім того, свідки повідомили, що від музиканта пахло алкоголем.

Мейгана засудили до 200 годин громадських робіт, а також зобов'язали сплатити медичні рахунки і судові витрати його екснареченої. За рішенням суду, Мейган повинен пройти курс реабілітації та півтора року перебувати під наглядом.

Після оголошення вироку група оприлюднила заяву, у якій пояснила, що Мейган пішов із Kasabian саме через цей інцидент.

«У нас не було іншого вибору, крім як попросити Тома покинути групу. Ми не можемо виправдати його. Домашнє насильство і жорстокість будь-якого роду абсолютно неприпустимі. Як тільки ми дізналися про звинувачення, висунуті проти Тома, ми як група прийняли рішення, що більше не можемо працювати з ним. На жаль, нам довелося це приховувати до рішення суду», — йдеться у повідомленні.

Поділитись: