Солом'янський районний суд Києва розгляне справу міністра інфраструктури України Володимира Омеляна. Вранці, 13 вересня, Національне антикорупційне бюро України вручило підозру Омеляну у незаконному збагаченні.

Солом'янський районний суд Києва розгляне справу міністра інфраструктури України Володимира Омеляна. Вранці, 13 вересня, Національне антикорупційне бюро України вручило Омеляну підозру у незаконному збагаченні.

«13 вересня 2018 року до Солом'янського районного суду м. Києва надійшло клопотання про застосування відносно підозрюваного Омеляна В. В. запобіжного заходу.
На підставі Положення про автоматизовану систему документообігу суду та Засад використання автоматизованої системи документообігу суду клопотання розподілено та передано в провадження судді Сергієнко Г. Л», — повідомляє прес-служба суду.

Про дату та час розгляду клопотання повідомлять додатково, зазначили в суді. 

Вранці 13 вересня міністру інфраструктури України Омеляну вручили підозру. За інформацією слідства, Омелян за час перебування на державній службі (з січня 2000 року до 26 квітня 2018 року) отримав 2,17 мільйони гривень офіційного доходу, тоді як його витрати лише за 7 років склали щонайменше 3,45 мільйони.

Також, за даними слідства, міністр вніс неправдиву інформацію до декларації щодо вартості його авто Volvo S80 2007 року випуску, придбаного в 2016 році.

Сам Омелян пзазначив, що справу «за дивним збігом обставин відкрили одразу після мого візиту під суд над Мартиненком».

Зазначимо, що НАЗК в 2015 році перевіряло декларацію Омеляна та заявило, що порушень не виявлено.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile