Міжнародне рейтингове агентство S&P Ratings підвищило довгостроковий кредитний рейтинг Києва з рівня «B-» до «B».

Про це йдеться у прес-релізі організації.

Також агентство надало Києву стабільний прогноз розвитку попри невизначеність, пов'язану з ймовірною відставкою чинного міського голови столиці Віталія Кличка.

Підвищення рейтингу Києва агентство пояснює тим, що після завершення будівництва великих інфраструктурних проєктів у 2020 році Київ повністю погасить свої борги перед українським урядом. Це дозволить столиці скоротити свій прямий борг вдвічі до 2021 року.

Рейтинг «B» — найвищий можливий рейтинг для Києва, адже саме такий кредитний рейтинг має Україна. Кредитний рейтинг вказує інвесторам на рівень ризику вкладання коштів у країну, місто чи компанію. Чим вищий рейтинг (найвищі мають серію «A») — тим меншими є ризики інвестування коштів і тим нижчими є відсоткові ставки, за якими можна залучати кредити.

Також S&P підвищило кредитний рейтинг України до рівня «B». Напередодні кредитний рейтинг України підвищило ще одне агентство Fitch. Також Fitch підвищив кредитний рейтинг УкрзалізниціНафтогазу та державним банкам.

Ми існуємо завдяки вам! Підтримайте незалежну журналістику — фондуйте нам на Спільнокошті та долучайтеся до спільноти Друзів hromadske.
Поділитись: