Технології

SpaceX не зможе відправити туристів у політ навколо Місяця у 2018 — WSJ

4 червня, 2018 00:50
Технології/SpaceX не зможе відправити туристів у політ навколо Місяця у 2018 — WSJ
Зберегти
Вигляд
Американська компанія SpaceX не зможе у 2018 році відправити туристів у космічний політ навколо Місяця, який раніше анонсувався.

Американська компанія SpaceX не зможе у 2018 році відправити туристів у космічний політ навколо Місяця, який раніше анонсувався.

Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на представника компанії Джеймса Глісона.

Новий графік польоту ще не визначений компанією, однак це буде не раніше середини 2019 року, «або навіть пізніше».

«SpaceX все ще збирається відправити приватних осіб у політ навколо Місяця, інтерес багатьох клієнтів лише зростає», — зауважив Глісон.

Як додає РБК, компанія водночас прогнозує 40% зменшення кількості запусків у 2019 році. Це пов’язане з недостатньою кількістю контрактів на запуск великих комерційних супутників.

У лютому 2017 року Ілон Маск заявляв, що дві людини вже внесли частину грошей за політ навколо Місяця, який тоді планувався у 2018-му.

У травні SpaceX скасувала запуск ракети Falcon-9 за хвилину до старту.

2 квітня SpaceX запустила ракету Falcon 9 з 2647 кілограмами вантажу для міжнародної космічної станції. Корабель доставив на станцію МКС провізію, матеріали для досліджень та технічне обладнання.

6 лютого зі стартового майданчику космічного центру Кеннеді у Флориді вперше запустили ракету-носій Falcon Heavy.

Falcon Heavy — найпотужніша у світі діюча ракета-носій. Вона зможе виводити на низьку навколоземну орбіту 63,8 тонн корисного навантаження. Також Falcon Heavy — це перша ракета, яка здатна доставити людей на Місяць і Марс.

Вантажем під час запуску Falcon Heavy став особистий електромобіль Ілона Маска Tesla Roadster, де на повторі грає пісня Девіда Боуї. Всередині перебуває манекен, одягнений у скафандр.

Tesla Ілона Маска внесли до бази космічних кораблів і об'єктів Сонячної системи Лабораторії реактивного руху NASA.

Пов`язані новини