Ним став японський мільярдер та колекціонер Юсаку Маезава.

Американська компанія SpaceX оголосила ім’я першого туриста, який полетить у подорож навколо Місяця. Ним став японський мільярдер та колекціонер Юсаку Маезава.

Маезава полетить навколо місяця на ракеті-носії Big Falcon Rocket.

Він входить до списку найбагатших людей Японії. Згідно з інформацією Forbes, статки Маезава скаладають 2,9 мільярдів доларів. Він колекціонує картини та планує побудувати музей на сході Токіо. У 2016 році Маезава придбав роботи американського художника-неоексперсіоніста Жана-Мішеля Баскія та полотна Пабло Пікассо, витративши на них близько 80 мільйонів доларів.

Свій перший значний капітал Маезава заробив, заснувавши онлайн-магазин Zozotown. Тепер він є найбільшим онлайн-ритейлером в Японії.

Раніше повідомлялося, що SpaceX підписала контракт з першим туристом, якого відправить у політ навколо Місяця. Час польоту та дату компанія не оголосила.

У SpaceX додали, що за всю історію на Місяці були лише 24 людини. А після американської місії «Аполлон-27» у 1972 році там не було нікого.

У червні журнал WSJ повідомив, що американська компанія SpaceX не зможе у 2018 році відправити туристів у космічний політ навколо Місяця, який раніше анонсувався.

У лютому 2017 року Ілон Маск заявляв, що дві людини вже внесли частину грошей за політ навколо Місяця, який тоді планувався у 2018-му.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile