SpaceX має намір звести власний центр для збирання і запуску ракет. Компанія планує отримати під будівництво понад 27 гектарів території Космічного центру імені Кеннеді у Флориді.

SpaceX має намір звести власний центр для збирання і запуску ракет. Компанія планує отримати під будівництво понад 27 гектарів території Космічного центру імені Кеннеді у Флориді.

Про це повідомляє Florida Today.

SpaceX насамперед планує звести ангар площею понад 12 тисяч квадратних метрів, де відновлюватимуться прискорювачі та верхні ступені ракет для повторного використання, а також збиратимуться та готуватимуться до запусків ракети.

Також передбачені власна стоянка на 200 автомобілів, приміщення служби безпеки та «Сад ракет», аналогічний розташованому неподалік майданчику, де виставлені зразки ракет NASA.

До того ж, на території спорудять 90-метрову вежу, де розташується Центр контролю та управління запусками, а також VIP-зона для почесних гостей. Там же знаходитимуться інженерні приміщення та конференц-зали. 

У повідомлені йдеться, що керівництво Космічного центру зацікавилося цим проектом, адже він повністю відповідає планам перетворити його на космодром, що обслуговує не тільки NASA, але й низку комерційних клієнтів, як це роблять аеропорти. Втім, пропозиції SpaceX ще мають пройти публічне обговорення.

У 2018 році SpaceX планує здійснити 30 космічних стартів — таку кількість стартів на рік не проводила навіть жодна країна. Отже, наміри компанії отримати власний центр запусків — цілком логічні.

Раніше повідомлялося, що SpaceX запустив ракету Falcon 9 із супутником SES-12.

SpaceX не зможе у 2018 році відправити туристів у космічний політ навколо Місяця, який раніше анонсувався.

У травні SpaceX скасувала запуск ракети Falcon-9 за хвилину до старту.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile