Родина глави Samsung Лі Гон Хі, який помер напередодні, отримає 15,6 мільярда доларів у спадок, але майже 9 мільярдів їм доведеться виплатити як податки. Це рекорд для Південної Кореї.

Про це повідомляє Yonhap.

Гон Хі залишив у спадок активів на 18 трильйонів вон (15,6 млрд доларів). Так, йому належали 4,18% флагманської компанії Samsung Electronics Co., 29,76% акцій Samsung Life Insurance Co., 2,88% акцій Samsung C&T Corp. та 0,01% Samsung SDS Co.

Ці активи мають поділити син Лі Чже Ен (який зараз фактично очолює Samsung), дружина померлого Хон Ра Хі та дві дочки — Лі Буджин і Лі Со Хьон. Yonhap за допомогою експертів з оподаткування порахувала, що дітям Лі Гон Хі доведеться віддати 8,87 мільярда доларів податку на спадок.

Водночас видання зазначає, що спадкоємці зможуть виплачувати податок упродовж декількох років, а не одразу — законодавство Південної Кореї передбачає розстрочку подібних платежів на 5 років і більше. Такою можливістю, наприклад, скористалися спадкоємці померлого керівника LG Group Ку Бон-Му, який помер у 2018 році.

Глава Samsung Лі Гон Хі помер у віці 78 років, з 2014 року, коли у нього стався серцевий напад, він перебував у лікарні. Детальніше про біографію найбагатшої людини Південної Кореї читайте тут.

Поділитись: