Війна / Крим

Спецпредставник США по Україні Волкер підтримав введення спецпредставника з Криму і Донбасу

Інтерфакс-Україна
Війна/Крим/Спецпредставник США по Україні Волкер підтримав введення спецпредставника з Криму і Донбасу
Зберегти
Вигляд
Спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер підтримав пропозицію Європейського парламенту зі створення посади спеціального представника ЄС з питань Криму та Донбасу.

«Я вважаю, що це чудова ідея. Я зустрічався з членами Європарламенту близько двох тижнів тому. І я закликав їх продовжувати тримати Крим і Донбас у фокусі уваги», — сказав Волкер.

Також він зазначив, що готовий працювати разом із представником ЄС.

Волкер вказав, що не можна допускати зникнення теми Криму та Донбасу із загального обговорення.

«Люди там все ще щоденно страждають від серйозної гуманітарної кризи, війна продовжується, там все ще небезпечно, люди все ще помирають. Нам не можна допустити, щоб усе це зникло із загальної свідомості. Дуже важливо, аби ми зосереджували увагу на цих проблемах», — сказав Волкер.

Спецпредставник США планує приїхати в Україну в листопаді.

У жовтні Європейський парламент підготував проект резолюції щодо дій РФ в Азовському морі, а також запропонував ввести посаду спецпредставника ЄС з питань Криму, Донбасу та Азовського моря. Також представники Європарламенту закликали представника ЄС із закордонних справ та політики безпеки виступити з пропозицією — розширити повноваження моніторингової місії ОБСЄ також на Азовське море.

Пов`язані новини