Співробітники Служби безпеки України затримали працівника арсеналу Міністерства оборони за підозрою в роботі на спецслужби Росії і підготовці диверсії.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Згідно з інформацією, на початку року представники спецслужби РФ завербували працівника одного із арсеналів Збройних сил України, на якому зберігаються стратегічні запаси новітніх ракет та боєприпасів.

«Для цього вони використовували методи психологічного впливу та тиску, погрожуючи безпеці родичів службовця, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донбасу», — повідомили правоохоронці.

Так, працівнику арсеналу, зокрема, були поставлені завдання зі збору та передачі інформації про військовий об’єкт: стан охорони, наявності та переміщення зброї.

«Отриману інформацію країна-агресор планувала використати для здійснення диверсій на стратегічному військовому об’єкті для підриву обороноздатності України», — йдеться у повідомленні.

Крім того, за виконання поставлених завдань чоловікові обіцяли матеріальну допомогу, отримання громадянства Росії з оформленням пенсії.

Його діяльність куратори супроводжували та координували через мережу Інтернет з території РФ.

Раніше повідомлялось, що військовослужбовці ЗСУ запобігли спробі підпалу на одному з арсеналів.

Крім того, поблизу одного з військових арсеналів вночі 8 січня знешкодили безпілотник.

Нагадаємо, вночі 9 жовтня 2018 року стало відомо про вибухи на території складу боєприпасів поблизу селища Дружба Ічнянського району Чернігівської області.

Генеральний штаб ЗСУ заявив про відсутність постраждалих і поранених унаслідок вибухів на складі боєприпасів.

СБУ назвала три версії пожежі на складі боєприпасів. Основна з них — вчинення диверсії з проникненням на територію складів диверсійної групи, друга — порушення правил пожежної безпеки чи зберігання боєприпасів і третя — навмисний підпал чи підрив з метою приховування нестачі бойових припасів

Генпрокурор заявив, що після допиту військовослужбовців, які проходять свідками у справі щодо пожежі на складі боєприпасів на Чернігівщині, версія про можливу недбалість відпала.

7 листопада у військовій прокуратурі повідомили, що вибухи на складах з боєприпасами під Ічнею Чернігівської області сталися внаслідок диверсії.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile