УКРАЇНА

Спецпредставник США: Мінські домовленості існують, але Росія їх не виконує

10 березня, 2018 14:29
УКРАЇНА/Спецпредставник США: Мінські домовленості існують, але Росія їх не виконує
Зберегти
Вигляд
Спеціальний представник США щодо України Курт Волкер вкотре наголосив, що Росія не дотримується  положень Мінських домовленостей.

Спеціальний представник США щодо України Курт Волкер вкотре наголосив, що Росія не дотримується  положень Мінських домовленостей.

Про це він заявив під час дискусії на Брюссельському форумі, передає «Укрінформ».

«Мінські домовленості існують. І вони включають усі питання, які необхідні для забезпечення припинення вогню, відновлення українського національного контролю, суверенітету і територіальної цілісності», — констатує Волкер.

«Але проблема полягає лише у тому, що ці домовленості мають бути імплементовані», — зауважив він.

За його словами, РФ не забезпечує перманентне припинення вогню, продовжує розгортання своїх військових органів військового управління та не виводить важке озброєння з регіону.

«Україна втрачає щотижня декілька своїх солдатів. Уявіть, що ви маєте реальну війну на своїй території. Не десь далеко, а безпосередньо на вашій території.

І ваші збройні сили захищають вашу країну, втрачаючи солдатів, які захищають власну країну. Ось така ситуація нині в Україні. Уявіть вплив цього на політику в країні», — наголосив Волкер.

Раніше Волкер заявляв, що США готові допомогти припинити війну на Донбасі, але Росія має обрати мир.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ексклюзивне інтерв'ю Громадського з Волкером: «Щоб миротворці ООН зайшли на Донбас, Росія повинна вивести свої сили».

 

Пов`язані новини