Спецпредставник Держдепу США у справах України Курт Волкер заявляє, що утворені за сприяння Росії «ДНР» та «ЛНР» повинні бути ліквідованими, бо не відповідають Конституції України.

Спеціальний представник Держдепартаменту США у справах України Курт Волкер заявляє, що утворені за сприяння Росії угрупування «ДНР» та «ЛНР» на Донбасі повинні бути ліквідованими, бо не відповідають Конституції України.

Про це він заявив під час панельної дискусії в аналітичному центрі Hudson Institute, передає УНІАН.

«Так звані «ЛНР» і «ДНР» є утвореннями, які створені Росією з метою породження на місці політичної реальності задля того, щоб допомогти замаскувати роль РФ та підсилити конфлікт, що триває. І вони мають бути ліквідовані», — сказав Волкер.

За його словами, причиною є те, що угрупування не має місця «в українському конституційному устрої».

«Мінські угоди спрямовані на відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, і ці утворення мають зникнути», — підкреслив він.

У річницю підписання Мінських угод 13 лютого спецпредставник США Курт Волкер наголосив, що США готові допомогти припинити війну на Донбасі, але «Росія має обрати мир».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ексклюзивне інтерв'ю Громадського з Волкером: «Щоб миротворці ООН зайшли на Донбас, Росія повинна вивести свої сили».

Поділитись: