Слідчі у США за результатами розслідування зв’язків президента США Дональда Трампа з Росією прослухували розмови колишнього глави його виборчого штабу Пола Манафорта

Слідчі у США за результатами розслідування зв’язків президента США Дональда Трампа з Росією прослухували розмови колишнього глави його виборчого штабу Пола Манафорта.

Про це повідомляє CNN з посиланням на обізнані джерела.

Деякі з даних розслідувань свідчать про те, що Манафорт закликав росіян допомогти у проведенні виборчої кампанії Трампа у 2016 році. Однак джерела наголосили, що ці докази ще офіційно не підтверджені.

Прослуховування Манафорта почались до виборів президента у США і продовжувались навіть після його перемоги. На той момент Манафорт вже не співпрацював із Трампом.

Білий дім і Манафорт жодним чином поки не прокоментували цю інформацію.

Манафорт раніше заперечував, що він коли-небудь цілеспрямовано спілкувався з Росією під час виборів у США.

На початку серпня агенти ФБР провели обшуки у Манафорта, конфіскували документи та інші матеріали з його приміського будинку.

Раніше у ФБР заявляли про наявність доказів того, що соратники президента США Дональда Трампа, зокрема Манафорт, могли працювати зі спецслужбами РФ у процесі оприлюднення інформації, яка зашкодила президентській кампанії Гілларі Клінтон.

19 лютого 2017 року стало відомо, що адвокат Трампа, Манафорт і депутат ВР готували план зняття санкцій з РФ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Криваві гроші»: що відомо про ймовірну причетність Манафорта до розстрілів на Майдані

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile