ENRU

Співачка О'Коннор оприлюднила відеозізнання про намір скоїти самогубство

Ірландська співачка Шинейд О'Коннор оприлюднила у Facebook емоційне відеозвернення, у якому вона говорить про самотність та зізнається у намірах скоїти самогубство.

Відеозапис схвилював прихильників співачки та користувачів соцмереж.

Sinead O'Connor

Як пише The Independent, співачка записала відео у мотелі Travelodge у штаті Нью-Джерсі, де, за її словами, вона провела останні 2 роки.

Деякі користувачі мережі назвали «проявом хоробрості» її рішення оприлюднити запис.

У 12-хвилинному відео співачка розповіла, що живе на самоті, має думки про самогубство, і що в її житті немає нікого, крім психотерапевта.

«У моєму житті немає абсолютно нікого, крім мого лікаря, мого психіатра — наймилішої людини у світі, який каже, що я його герой, — власне, це єдине, що тримає мене в живих», — сказала співачка.

За даними BBC, у 2003 році у співачки діагностували «біполярний розлад», але пізніше вона заявила, що їй поставили неправильний діагноз, і що насправді вона страждала від депресії.

«Психічне захворювання — це як наркотики, воно не зважає на те, хто ти є», — розповідає О'Коннор.

Це вже не вперше, коли співачка заявляє про суїцидальні думки і наміри. В листопаді 2015 вона повідомила у Facebook, що прийняла смертельну дозу ліків.

Ірландці Шинейд О'Коннор 50 років. Популярність прийшла до неї в 1990-х після виконання пісні Прінса Nothing Compares 2U.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram