УКРАЇНА

У ГПУ заявили про вимагання співробітником НАБУ від підприємця $300 тисяч за закриття справи

19 травня, 2017 19:10
УКРАЇНА/У ГПУ заявили про вимагання співробітником НАБУ від підприємця $300 тисяч за закриття справи
Зберегти
Вигляд
Генпрокуратура заявляє, що на Сумщині співробітник Національного антикорупційного бюро разом зі своїм спільником вимагали від власниці торговельної марки та мережі магазинів 300 тисяч доларів за припинення стосовно неї кримінального переслідування та закриття кримінального провадження

Генпрокуратура заявляє, що на Сумщині співробітник Національного антикорупційного бюро разом зі своїм спільником вимагали від власниці торговельної марки та мережі магазинів 300 тисяч доларів за припинення стосовно неї кримінального переслідування та закриття кримінального провадження.

Про це повідомляє прес-секретарка генпрокурора Лариса Сарган.

За її словами, пізніше на прохання підприємниці в одному з київських ресторанів правоохоронець погодився зменшити вдвічі затребувану суму.

«На отриманні цієї суми – 150 тисяч доларів – співробітник НАБУ та його спільник і були сьогодні затримані працівниками прокуратури Сумщини та СБУ», — зазначила Сарган у Facebook.

Раніше Міжнародний валютний фонд надіслав Україні листа з вимогою до уряду надати НАБУ самостійне право прослуховувати підозрюваних.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини