Співзасновник Apple Стів Возняк висловив переконання, що технології, зокрема, штучний інтелект, не зможуть витіснити людину.

Співзасновник Apple Стів Возняк висловив переконання, що технології, зокрема, штучний інтелект, не зможуть витіснити людину.

 «Ключове слово в поняття «штучний інтелект» — не інтелект, а штучний. Інтелект — це не те ж саме, що людський мозок. Для нас поки загадка, як людський мозок запрограмований і як він приймає рішення», — цитує розробника видання «Хайтек».

Возняк вважає, що штучний інтелект завжди буде вимагати людського втручання, тому не варто очікувати, що одного разу він витіснить людей із їхніх робочих місць.

«Штучний інтелект завжди потребуватиме людини. Звичайно, на думку деяких, штучний інтелект стане настільки продуктивним, що люди будуть не потрібні. Але я не розумію, як це може бути. Навіть якщо машина зможе спілкуватися, як людина (ви тільки уявіть собі, наскільки важко цього досягнути), людина завжди буде важливішою за машину», — сказав він.

Співзасновник Apple також наголосив, що людина не може не розвивати технології.

«Хтось скаже: технології — це погано. Але для чого взагалі народилася людина? Для того, щоб розуміти цей світ і покращувати його. Навіщо нам закони Ісаака Ньютона або Ейнштейна? Вони всі намагалися змінити світ. Еволюція створює те, що ми називаємо «креативом». Так буде завжди, і це добре», — додав він.

Нагадаємо, Стів Возняк видалив акаунт у Facebook через скандал із персональними даними.

Раніше Ілон Маск назвав штучний інтелект небезпечнішим за ядерну зброю.

Поділитись: