ENRU

Спортсмени Північної Кореї прибули на Олімпіаду

1dabcff4867c5cab5
Північнокорейська делегація прибула на зимові Олімпійські ігри-2018 до Пхьончхану, 1 лютого 2018 Фото: EPA-EFE/JEON HEON-KYUN/POOL

31 січня спортивна делегація Північної Кореї прибула у Пхьончхан, Південна Корея, де з 9-го по 25 лютого пройдуть XXIII зимові Олімпійські ігри.

Про це пише New York Post.

Загальна кількість учасників делегації з КНДР на майбутніх Іграх становить 46 людей (з них 22 спортсмена), а також 21 представник ЗМІ.

Глава МОК Томас Бах оголосив, що рішення про виділення додаткових квот для північнокорейських спортсменів ухвалили в порядку винятку.

31 січня Національний олімпійський комітет оприлюднив список 33 спортсменів, які предсталятимуть Україну на зимових Олімпійських іграх 2018 року у Пхьончхані (Південна Корея).

1 лютого стало відомо, що спортивний арбітражний суд в Лозанні скасував довічне відсторонення 28 російських спортсменів від участі в Олімпійських іграх. 

Нагадаємо, Північна і Південна Корея домовились йти під єдиним прапором «Єдиної Кореї» на церемонії відкриття зимових Олімпійських ігор.