Антидопінговий відділ Спортивного арбітражного суду у Лозанні порушив справу проти російського керлінгіста Олександра Крушельницького через вживання допінгу.

Антидопінговий відділ Спортивного арбітражного суду у Лозанні порушив справу проти російського керлінгіста Олександра Крушельницького через вживання допінгу.

Про це йдеться в прес-релізі суду.

«Антидопінговий відділ Спортивного арбітражного суду (CAS ADD) на Олімпійських зимових іграх в Пхьончхані підтверджує, що він зареєстрував нову справу. САS ADD ініціював справу стосовно спортсмена Олександра Крушельницького (змішаний керлінг)», — зазначили у повідомленні.

Дату слухань не повідомили.

Раніше стало відомо, що російський керлінгіст, бронзовий призер зимових Олімпійських ігор у Пхьончхані Олександр Крушельницький здав акредитацію і залишив олімпійське селище через підозри у вживанні допінгу. Один з допінг-тестів керлінгіста дав позитивний результат на мельдоній.

Тренерський штаб команди Олімпійських атлетів з Росії (ОАР) тоді підтвердив інформацію журналістів про позитивну допінг-пробу, але не став розголошувати прізвище спортсмена.

Зазначимо, що мельдоній потрапив до списку заборонених препаратів згідно з рішенням Всесвітнього антидопінгового агентства з 1 січня 2016 року.

Російські спортсмени на зимовій Олімпіаді-2018 виступають під нейтральним прапором. Такі обмеження для Росії запровадили після допінгового скандалу.

13 лютого на Олімпіаді-2018 виявили перший випадок вживання допінгу. Шорт-трекіст (змагання з бігу на ковзанах) збірної Японії Кей Сайто провалив допінг-тест.

/Марина Балан
 

Поділитись: