Підозрюваний у справі головного редактора інтернет-видання «Страна.ua», спільник Ігоря Гужви визнав свою провину та підписав з обвинуваченням угоду, згідно з якою, його засуджено до 4 років ув'язнення умовно.

Підозрюваний у справі головного редактора інтернет-видання «Страна.ua», спільник Ігоря Гужви визнав свою провину та підписав з обвинуваченням угоду, згідно з якою, його засуджено до 4 років ув'язнення умовно.

Рішення ухвалив Шевченківський райсуд, повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

«Відповідно до угоди, обвинувачений повністю визнав свою вину в інкримінованому злочині та погодився на покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки з випробувальним строком 2 роки», — йдеться у повідомленні.

Допитавши обвинуваченого у судовому засіданні, суд затвердив угоду, визнав його винним за ч. 3 ст. 189 КК України та призначив узгоджене сторонами покарання.

У прокуратурі також наголосили, що кримінальне провадження стосовно головреда «Страна.ua» Гужви завершено.

«Після ознайомлення стороною захисту з матеріалами досудового слідства обвинувальний акт буде скеровано до суду», — додали у прокуратурі.

Нагадаємо, головного редактора «Страна.ua» затримали 22 червня в Києві. 27 червня Гужва вийшов із СІЗО під заставуЗаставу в розмірі 544 тисячі гривень внесли за Гужву 26 червня.

Гужву підозрюють у вимаганні хабаря 20 тисяч доларів за нерозголошення інформації. 

ДИВІТЬСЯ: ГПУ оприлюднила оперативне відео у справі головреда «Страна.ua» Гужви

Під час обшуків в офісі видання «Страна.ua» було вилучено флеш-накопичувач, на якому можуть знаходитися документи, що містять держтаємницю.

Поділитись: