Війна

Справа ІЛ-76: Апеляційний суд почав розглядати скаргу генерала Назарова

26 вересня, 2017 14:51
Війна/Справа ІЛ-76: Апеляційний суд почав розглядати скаргу генерала Назарова
Зберегти
Вигляд
lead
В Апеляційному суді Дніпропетровської області почався розгляд скарги генерала Назарова, обвинуваченого у справі про катастрофу літака ІЛ-76, внаслідок якої 14 червня 2014 року загинули 49 українських десантників.

Сьогодні, 26 вересня, в Апеляційному суді Дніпропетровської області почався розгляд скарги генерала Віктора Назарова, обвинуваченого у справі про катастрофу літака ІЛ-76, внаслідок якої 14 червня 2014 року загинули 49 українських десантників.

Назаров просить скасувати вирок Павлоградського районного суду, котрий засудив його до 7 років позбавлення волі, а також закрити кримінальну справу.  

«Ми вважаємо, що деякі свідчення свідків були вирвані з контексту, а також у вироку йшлось про те, що в нас військовий стан, я не знаю, чи тому, що це була суддя жінка вона так писала, чи можливо взагалі вирок писався деінде», — сказав адвокат Віктора Назарова Михайло Турик.

Захист обвинуваченого наполягає на повторному допиті усіх свідків та дослідженні матеріалів справи заново.

Натомість адвокат родичів загиблих літака ІЛ-76 Віталій Погосян каже, що з тих аргументів, котрі наводив захист Назарова він не побачив порушень, котрі б були достатніми для повторного розгляду справи в апеляції.

«Я думаю, що на наступному засідання ми можемо мати вже рішення суду» — сказав Погосян.

Апеляційний суд призначив наступне слухання в справі на 3 жовтня.

ДИВІТЬСЯ: Катастрофа Іл-76 під Луганськом: історія, розслідування, вирок.

14 червня 2014 року на території Луганської області з переносного зенітно-ракетного комплексу був збитий літак Іл-76МД. Він загорівся і впав.

На борту перебували 40 військовослужбовців 25-ї окремої парашутно-десантної бригади і 9 членів екіпажу. Усі вони загинули.

27 березня 2017 року Петропавлівський райсуд Дніпропетровської області визнав винним у службовій недбалості у справі про ІЛ-76 і засудив до 7 років позбавлення волі генерал-майора Віктор Назарова.

Детальніше про хід розслідування у справі про катастрофу Іл-76 читайте у публікації Громадського.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини