УКРАЇНА

Справа Колмогорова: суд Маріуполя заявив про тиск з боку депутатів

8 листопада, 2017 20:55
УКРАЇНА/Справа Колмогорова: суд Маріуполя заявив про тиск з боку депутатів
Зберегти
Вигляд
Приморський районний суд Маріуполя, який виніс обвинувальний вирок засудив до 13 років ув'язнення прикордонника Сергія Колмогорова, звернувся до Вищої ради правосуддя зі скаргою.

Приморський районний суд Маріуполя, який виніс обвинувальний вирок засудив до 13 років ув'язнення прикордонника Сергія Колмогорова, звернувся до Вищої ради правосуддя зі скаргою.

Про це йдеться у заяві суду, яку оприлюднило місцеве видання 0629.

Суд скаржиться на тиск з боку народних депутатів, журналістів та громадськості. В установі вимагають, щоб вони припинили «втручання у здійснення правосуддя».

Посилаючись на публікації у ЗМІ, судді звинувачують народних депутатів у тиску на суд.

У суді уточнили, що йдеться про випадки, коли народний депутат від БПП закликав СБУ перевірити суддів на сепаратизм. Вказується і інший випадок, коли депутат від «Народного фронту» назвав маріупольських суддів «ватниками».

У Приморському суді вважають, що подібні заяви« засновані на невірних тлумаченнях фактів».

Крім того, повідомляється, що в соціальних мережах з'явилися заклики до розправи над суддями та знищення будівлі Приморського суду.

На завершення скарги маріупольські судді просять від Вищої ради правосуддя вжити відповідні заходи і не допустити тиску на них.

6 листопада Вищий спеціальний суд з розгляду кримінальних та цивільних справ відправив на перегляд справу прикордонника Сергія Колмогорова, якого засудили у вбивстві пасажирки автівки поблизу Маріуполя.

Суд вирішив скасувати вирок Приморського суду Маріуполя та ухвалу Апеляційного суду Донецької області щодо Колмогорова і призначити новий розгляд справи.

Прокуратура просила суд залишити у силі вирок Колмогорову.

Адвокати прикордонника вимагали закрити справу та звільнити обвинуваченого.

Вищий спецсуд розглядав рішення апеляційного суду Донецької області, який залишив в силі вирок Маріупольського суду, що засудив Колмогорова до 13 років ув‘язнення за вбивство і перевищення службових повноважень за ст. 115, ч.1, та ст. 365, ч. 3. Кримінального кодексу України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Засуджений за вбивство: чому суд відпустив прикордонника Колмогорова?

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини