Світ

Справа «Нового величия» у Росії: суд звільнив із СІЗО наймолодшу фігурантку

16 серпня, 2018 23:25
Світ/Справа «Нового величия» у Росії: суд звільнив із СІЗО наймолодшу фігурантку
Зберегти
Вигляд
Суд у Москві вирішив звільнити з-під варти і перевести під домашній арешт 18-річну фігурантку справи «Нового величия» у Росії Анну Павликову, яку звинувачують в організації екстремістського угруповання і участі в ньому.

Суд у Москві вирішив звільнити з-під варти і перевести під домашній арешт 18-річну фігурантку справи «Нового величия» у Росії Анну Павликову, яку звинувачують в організації екстремістського угруповання і участі в ньому.

Про це повідомляє російське агентство «Інтерфакс».

«Суд приходить до висновку про те, що клопотання органів слідства підлягає задоволенню ... Суд постановив: змінити відносно обвинуваченої Павликової запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на домашній арешт», — оголосила рішення суддя Ірина Деваєва.

Зазначається, що напередодні слідство просило суд перевести Павликову під домашній арешт. Це клопотання на засіданні 16 серпня підтримала прокуратура.

Суд пізніше повинен розглянути питання про пом'якшення запобіжного заходу інший фігурантці справи — Марії Дубовик.

Нагадаємо, ввечері у середу, 15 серпня, у містах Росії, зокрема у У Москві та Санкт-Петербурзі, пройшли «Марші матерів» з вимогою звільнити з-під варти наймолодших фігуранток справи «Нового величия» — 19-річну Марію Дубовик та 18-річну Анну Павлікову. Їх звинувачують у спробі повалення конституційного ладу.

Попри те, що акцію не погодила влада Москви, поліція нікого не затримувала і тільки супроводжувала учасників.

Зазначимо, у Росії у 2017 році арештували 10 людей у справі про створення екстремістського співтовариства «Новое величие».

Наймолодші затримані — 19-річна студентка ветеринарної академії імені Скрябіна Марія Дубовик та її подруга, на той час 17-річна Анна Павликова. Від 16 березня 2018 року їх утримують у СІЗО.

Слідство вважає, що вони хотіли скинути конституційний лад країни.

У Павликової і Дубовик в СІЗО серйозно погіршилося здоров'я. Пом'якшити їм запобіжний захід закликала, зокрема, уповноважена з прав людини РФ Тетяна Москалькова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Журналістка про справу «Нового величия» у Росії: Усі переклали це на власних дітей

Пов`язані новини