УКРАЇНА

Справа Шеремета: екс-співробітник СБУ Устименко служив у «Альфі»

17 травня, 2017 20:35
УКРАЇНА/Справа Шеремета: екс-співробітник СБУ Устименко служив у «Альфі»
Зберегти
Вигляд
lead
Колишній співробітник Служби безпеки, який фігурує у розслідуванні журналістів щодо справи про вбивство Павла Шеремета, Ігор Устименко служив у структурному підрозділі СБУ «Альфа».

Колишній співробітник Служби безпеки України, який фігурує у розслідуванні журналістів Громадського щодо справи про вбивство Павла Шеремета, Ігор Устименко служив у структурному підрозділі СБУ «Альфа».

Про це сказав представник СБУ Михайло Глуговський на засіданні комітету Верховної Ради з питань свободи слова, повідомив автор розслідування, журналіст програми «Слідство.Інфо» Дмитро Гнап.

«Устименко працював в кримському управлінні СБУ. Після відомих подій переведений до Одеського управління служби. Потім звільнився за станом здоров'я», — зазначив Гнап.

Нагадаємо, 10 травня журналісти презентували фільм-розслідування про вбивство журналіста Павла Шеремета. Зокрема, у фільмі йдеться про те, що співробітник СБУ Ігор Устименко був біля дому Шеремета в ніч перед вбивством.

Пізніше в СБУ заявили, що Устименко був звільнений у 2014-му році. 

Президент Петро Порошенко запросив журналістів Громадського, «Української правди» і програми «Схеми» обговорити хід розслідування справи про вбивство Павла Шеремета. Зустріч має відбутися 18-19 травня. 

Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у Києві в результаті вибуху авто, за кермом якого він перебував.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини