Життя

Справа Вороненкова: суд переходить до стадії допиту свідків

Прокуратура Києва
Життя/Справа Вороненкова: суд переходить до стадії допиту свідків
Зберегти
Вигляд
Шевченківський райсуд Києва визначив порядок дослідження доказів у справі про вбивство екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова.

«У ході засідання прокурор завершив оголошення обвинувального акту, після чого судом було визначено порядок дослідження доказів у кримінальному провадженні», — йдеться у повідомленні.

Суд вирішив спочатку допитати свідків обвинувачення, а потім — свідків потерпілих. Після цього суд дослідить письмові докази та допитає обвинувачених.

Також під час засідання суд за клопотанням прокурора продовжив 2 обвинуваченим термін дії запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою ще на 2 місяці, до 11 січня 2019 року.

Наступне засідання суду відбудеться 4 грудня.

Нагадаємо, у травні цього року прокуратура Києва завершила розслідування вбивства депутата Держдуми РФ Вороненкова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Що відомо про вбитого екс-депутата РФ Вороненкова

23 березня 2017 року близько 12 години в Києві біля «Прем’єр Паласу» вбили екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, який отримав українське громадянство та був свідком у справі про держзраду Януковича. Убивця Вороненкова помер у лікарні

9 жовтня генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що замовником вбивства депутата Держдуми Вороненкова в Києві був екс-чоловік Максакової — Володимир Тюрін і діяв він за вказівкою ФСБ Росії.

Тюрін заперечує причетність до вбивства Вороненкова.

Вдова вбитого депутата Держдуми РФ Вороненкова розповіла про погрози з Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Загиблий у Харкові причетний до організації вбивства Вороненкова — генпрокурор

Пов`язані новини