УКРАЇНА

Вбивство Вороненкова: екс-чоловік Максакової заперечує звинувачення

9 жовтня, 2017 15:51
УКРАЇНА/Вбивство Вороненкова: екс-чоловік Максакової заперечує звинувачення
Зберегти
Вигляд
Володимир Тюрін, якого в прокуратурі України назвали замовником вбивства екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова, категорично заперечує причетність до злочину.

Володимир Тюрін, якого в прокуратурі України назвали замовником вбивства екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова, категорично заперечує причетність до злочину.

Про це заявив «Інтерфаксу» один з адвокатів, який раніше представляв інтереси Тюріна, Сергій Біляк.

Він заявив, що вбивтсво Вороненкова «це справа рук українських націоналістів, які сподівалися, що потім українська влада використає його для нових звинувачень Росії».

Тюрін, підкреслив адвокат, ніколи не мав «жодних справ або суперечок» з Вороненковим, якого він практично і не знав, і не перешкоджав його відносинам зі своєю колишньою цивільною дружиною Марією Максаковою.

«Підконтрольність Тюріна ФСБ РФ», за словами адвоката, є «ще більшею маячнею».

9 жовтня генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що замовником вбивства депутата Держдуми Вороненкова в Києві був екс-чоловік Максакової і діяв він за вказівкою ФСБ Росії. 

23 березня близько 12 години в Києві біля «Прем’єр Паласу» вбили екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, який отримав українське громадянство та був свідком у справі про держзраду  Януковича. Убивця Вороненкова помер у лікарні

Дружина Вороненкова Марія Максакова повідомила, що перед убивством Вороненкова його водія допитували спецслужби РФ. 

Російський опозиціонер Мілов заявив, що вбивство Вороненкова є сигналом для нелояльних до Путіна політиків РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про вбитого екс-депутата РФ Вороненкова.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини