Слідчий комітет Росії завершив розслідування щодо підозрюваних виконавців убивства опозиційного політика Боріса Нємцова, однак замовники і організатори ще не встановлені.

Про це в ефірі Громадського розповів адвокат сім’ї Боріса Нємцова Вадім Прохоров.

«Будь-який криміналіст вам скаже, що жодне вбивство не може бути розкритим, доки не знайдені організатори і замовники. А вони слідчим комітетом не встановлені і не знайдені. Через це СК РФ зазнав фіаско», — сказав Прохоров.

За словами адвоката, «приблизно зрозуміло, в якому напрямку має йти слід для пошуку замовників — в бік вищих посадових осіб Чечні».

Водночас Прохоров сказав, що розслідування щодо підозрюваних виконавців убивства Нємцова було продуктивним.

«Напрямок у розслідуванні цієї справи був правильним, і дійсно, більшість затриманих були причетні до вбивства Нємцова. Один з них, ймовірно, і стріляв у Бориса, це Заур Дадаєв», — додав адвокат.

Нагадаємо, раніше сьогодні Слідчий комітет Росії завершив розслідування щодо підозрюваних у причетності до вбивства Боріса Нємцова. Розслідування велося щодо Заура Дадаєва, Шадіда Губашева, Анзора Губашева, Темірлана Ескерханова і Хамзата Бахаєва.

Водночас у СК РФ повідомили, що розслідування справи щодо замовника і організатора вбивства Руслана Мухудінова, що перебуває з листопада 2015 року у міжнародному розшуку, а також щодо інших невстановлених осіб триває.

Нємцова було вбито 27 лютого 2015 року на Великому Москворецькому мосту в Москві кількома пострілами з пістолета.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile