27 січня прихильники нового президента пройдуть маршами в багатьох містах всієї країни. Сам же Трамп не планував подібних заходів.

У США планують провести демонстрації на підтримку Дональда Трампа. 27 січня прихильники нового президента пройдуть маршами в багатьох містах всієї країни. Сам же Трамп не планував подібних заходів. Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що частина організаторів пропрезидентських демонстрацій — члени Tea Party movement, популістського руху, що виступає за скорочення бюджетних витрат і ролі держави в суспільному житті США. За інформацією видання, цей рух має значний вплив на політику Республіканської партії, починаючи з 2009 року.

Також до проведення демонстрацій долучилась група Main Street Patriots, що організовувала марші «Дух Америки» у 33 штатах США.

«На відміну від цих протестувальників проти ідей президента Трампа, ми — строката коаліція, яка є серцем і душею Америки, і хоче, щоб наш народ, найвеличніший народ в усьому світі, відповідав своєму потенціалову! «Сині комірці» допомогли перемогти президенту Трампу і ці демонстрації змусять почути ці забуті голоси», — заявляють організатори демонстрацій.

Під час передвиборчої кампанії Трампа подібні заходи були звичною справою для США. Після його перемоги демонстрації підтримки зійшли нанівець, у той час як демонстрації протесту набрали силу.

Організаторка маршу «Дух Америки» у Денвері розповіла, що була розчарована після відвідування Жіночого маршу проти Дональда Трампа, що відбувся 21 січня у Вашингтоні.

«Я мала можливість проїхати в метро із протестувальниками. Вони були збуджені, щасливі, але я не чула, щоб вони говорили про права жінок, я лише чула, як вони лають Трампа, і я зрозуміла, що вони просто злі, бо програли вибори», — розповіла вона.

Колишня вчителька, а тепер авторка дитячих книжок і очільниця місцевого осередку Tea Party movement переконана, що демонстрації за Трампа мають переконливіший вигляд, навіть якщо не збирають багато учасників.

Такої ж думки і співорганізатор демонстрацій колишній полковник військово-повітряних сил США Роб Менес.

«Я не знаю, чи ви побачите великі, гігантські, багатотисячні демонстрації як на Жіночому марші. Я думаю, вони будуть меншими, патріотичнішими, мирнішими», — запевнив він.

Раніше повідомлялося, що студенти Каліфорнійського університету в Берклі зірвали виступ агітатора Трампа.

До цього у аеропортах США протестували проти міграційної політики нового президента.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Жіночий марш: мільйони жінок висловили протест президентству Трампа».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

 

Поділитись: