УКРАЇНА

США можуть запроваджувати нові санкції проти порушників прав людини у Криму — правозахисниця

22 листопада, 2017 22:26
УКРАЇНА/США можуть запроваджувати нові санкції проти порушників прав людини у Криму — правозахисниця
Зберегти
Вигляд
Влада США ухвалила акт, який дає можливість запроваджувати нові персональні санкції стосовно осіб, причетних до порушення прав людини в анексованому Криму.

Влада США ухвалила акт, який дає можливість запроваджувати нові персональні санкції стосовно осіб, причетних до порушення прав людини в анексованому Криму.

Про це в ефірі Громадського повідомила голова Центру інформації про права людини Тетяна Печончик.

«Важливо, щоби запроваджувались і підтримувались санкції за порушення прав людини в Криму і цьому контексті є дуже важливою новина, що США відкривають можливість про запровадження нових персональних санкції проти осіб, які причетні до масштабних порушень прав людини в Криму після 2 серпня цього року», — сказала вона.

Вона пояснила, що санкції стосуватимуться осіб, які будуть продовжувати політично-мотивовані переслідування та інші дії, спрямовані на утиски прав людини в Криму.

«Для українських правозахисних організацій з’явилась можливість подавати цих людей і добиватись того, щоб США запроваджували проти них нові санкції», — додала правозахисниця.

Печончик зазначила, що цей акт поширюється не тільки на території РФ, але й на окупованій території.

«І для нас це відкриває нові можливості для роботи, адже санкційні списки, які вже були прийняті США… передбачали санкції за порушення територіальної цілісності. Зараз чітко прописано, що є можливість для запровадження санкцій саме за тяжкі порушення прав людини і це сигналом для тих, хто в Криму продовжуватиме репресії… вони будуть нести відповідальність», — наголосила вона.

Раніше Спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер заявив, що санкції проти РФ через Крим не знімуть навіть у разі виконання нею Мінських угод.

Нагадаємо, що 14 вересня ЄС продовжив індивідуальні санкції проти Росіїчерез анексію Криму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Крим — це наркотик, дія якого закінчується», — аналітик «Радіо Свобода»

Пов`язані новини