Світ

США не планують пом'якшити санкції проти КНДР

5 червня, 2018 11:31
Світ/США не планують пом'якшити санкції проти КНДР
Зберегти
Вигляд
Політика жорстких санкцій США проти Північної Кореї не змінилася.

Політика жорстких санкцій США проти Північної Кореї не змінилася.

Як передає Reuters, про це заявили у Білому домі.

Заяву опублікували через кілька днів після того, як президент США Дональд Трамп повідомив, що він більше не використовуватиме фразу «максимальний тиск» для опису кампанії, яка дозволила б Північній Кореї відмовитися від ядерної зброя.

1 червня після зустрічі з високопоставленим чиновником з Пхеньяна в Білому домі Трамп сказав, що Північна Корея співпрацює більш активно і що попри те, що санкції не будуть скасовані, введення нових обмежень наразі відклали.

Трамп додав, що він більше не хоче використовувати фразу «максимальний тиск», оскільки сторонам вдалося порозумітися.

Прес-секретарка Білого дому Сара Сандерс заявила журналістам: «Ми не будемо знімати санкції, якщо Північна Корея не відмовиться повністю від ядерної зброї».

Адміністрація Трампа запровадила кампанію «максимального тиску» за підтримки Організації Об'єднаних Націй та інших країн, щоб сприяти відмові Північної Кореї від ядерної зброї.

Нагадаємо, що 12 червня в Сінгапурі заплановане проведення саміту між президентом США Трампом та лідером КНДР Кім Чен Ином, головним питанням якого стане денуклеаризация півострова.

Раніше WSJ повідомляв, що Сполучені Штати розглядають можливість введення нових санкцій проти Північної Кореї з 28 травня. Згодом стало відомо, що США відклали нові санкції проти КНДР.

24 травня Трамп скасував зустріч з Кім Чен Ином, бо вважає недоцільним проводити її після «злоби і відкритої ворожнечі», яку лідер Північної Кореї продемонстрував у своїх нещодавніх заявах.

Пізніше у Білому домі заявили, що самі все-таки відбудеться. 


 

Більше про:
# КНДР
# санкції
Пов`язані новини