Сполучені Штати розглядають можливість введення нових санкцій проти Північної Кореї на початку наступного тижня (з 28 травня).

Сполучені Штати розглядають можливість введення нових санкцій проти Північної Кореї на початку наступного тижня (з 28 травня).

Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на джерело в американській адміністрації.

За даними видання, нові санкції обговорювалися на засіданні ради національної безпеки у четвер, 24 травня. За словами джерела, влада Сполучених Штатів розглядає введення «десятків нових санкцій».

Зазначається, що на засіданні також обговорювалася можливість військового втручання.

Як повідомлялося, КНДР висловила готовність до переговорів зі США у будь-який час.

Раніше генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутерріш висловив глибоке занепокоєність через скасування зустрічі президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина.

24 травня Трамп скасував зустріч з Кім Чен Ином, бо вважає недоцільним проводити її після «злоби і відкритої ворожнечі», яку лідер Північної Кореї продемонстрував у своїх нещодавніх заявах.

Раніше Трамп заявляв, що саміт з лідером Північної Кореї «може бути відкладений».

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп планував зустріч з главою Північної Кореї Кім Чен Ином у Сінгапурі 12 червня.

Раніше глава КНДР ніколи не зустрічався з будь-яким з президентів США, а офіційний закордонний візит робив лише одного разу — у Китай.

Лідер Північної Кореї наприкінці березня заявив, що готовий вести діалог з США і провести зустріч на вищому рівні.

Президента США Дональда Трампа номінували на Нобелівську премію миру за зусилля, спрямовані на налагодження відносин з Північною Кореєю. Відповідний лист до Норвезького комітету премії надіслали республіканські законодавці.

Поділитись: